REST Rusinowo

Mini domki

O STODOLE

Kameralny kompleks czterech drewnianych, całorocznych domów nad morzem. Zapraszamy do nadmorskiej miejscowości Rusinowo. Jesteśmy usytuowani pomiędzy Jarosławcem, Ustką oraz Darłowem.

Stworzyliśmy to miejsce z miłości do natury. Działka na której powstał nasz obiekt ujęła nas przede wszystkim tym, że zza lasu słychać szum morza. Tak, od morza odgradza nas jedynie ściana lasu, a na plażę doprowadzą Was leśne ścieżki. Domy są całoroczne, co oznacza, że o każdej porze roku możecie korzystać z dobroci natury. Każdy z domów wyposażony jest w prywatne jacuzzi osadzone na tarasie. Wyobraźcie sobie wieczorne kąpiele z niezapomnianym leśnym widokiem. Jeżeli cenicie sobie spokój, chcecie złapać bądź utrzymać balans, zapraszamy do REST Rusinowo.

 

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 1000 zł za dobę

Zaprojektowaliśmy nasze domy z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Chcieliśmy stworzyć przestrzeń idealną do wypoczynku i relaksu. Nasze nowoczesne STODOŁY są 6 osobowe, w pełni wyposażone. Każdy z nich oferuje otwartą antresolę z widokiem na las, łóżkiem king-size i rozkładaną sofą. Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą oraz zamknięta sypialnia z równie wygodnym, dużym łóżkiem. Zależy nam na komforcie naszych gości. Staraliśmy się zapewnić prywatność, przestrzeń oraz udogodnienia z których będziecie mogli skorzystać podczas pobytu u nas. Wynajmujecie cały dom, dzięki temu możecie liczyć na prywatność. Wiemy też, jak ważne dla właścicieli są ich zwierzęta. Akceptujemy je bez dodatkowych opłat.

Skontaktuj się

Skontaktuj się