1503 Oak Hill Avenue

Partnerzy

O inspiracji

To niewielki, ale wyjątkowy dom zaprojektowany przez firmę Rockhill’s Studio 804. Na powierzchni blisko 90 m2 znajdują się dwie sypialnie, jedna łazienka oraz wszystkie inne przestrzenie, których można oczekiwać w takim miejscu.Dom znajduje się w spokojnej okolicy Brook Creek, a projekt jest niezwykle przemyślany po to, by nowy dom połączył najwyższej jakości konstrukcję oraz niewielką przestrzeń z wszelkimi luksusami i wygodami współczesnego świata.

Po wejściu przez w pełni przeszklone drzwi frontowe, wzrok każdego przyciągnie bez wątpienia piękna podłoga z białego dębu, a chwilę później uwagę skupi wyjątkowo wysoki sufit. Salon i kuchnia odzwierciedlają najwyższą jakość całego projektu. Podkreślają to odsłonięte belki oraz przeszklona ściana, która zalewa całą przestrzeń naturalnym światłem. To przeszklenie zaciera też granicę między wnętrzem a otoczeniem domu.

Najwyższa jakość rzemiosła widoczna jest we wszystkich drewnianych elementach tego domu. Stolarze zrobili m.in. piękne, duże drzwi z białego dębu, które zachowują stylistykę tradycyjnej stodoły. Z drewnianymi elementami idealnie współgrają blaty w kuchni oraz zintegrowane oświetlenie.

Dodatkowa sypialnia zwiększa elastyczność tego projektu, która – stosownie  do potrzeb właścicieli – może służyć jako pomieszczenie dla gości, dodatkowy pokój dla powiększającej się rodziny albo biuro.

Lokalizacja: USA
Tekst: nowoczesna STODOŁA