Australijski domek „Infinity on Willowvale”

WT ARCHITECTURE
Partnerzy

O inspiracji

Nieskończoność w australijskiej miejscowości Willow Vale, czyli wszystko co najlepsze na wsi i na wybrzeżu w jednym miejscu.

Kiedy musisz jechać przez winnicę, by dotrzeć do miejsca, w którym masz się zatrzymać, już wiesz, że ta wizyta będzie czymś szczególnym. Nawet jeśli niebo w tym momencie jest szare i ponure, ani trochę nie zepsuje ono widoków i nie osłabi ekscytacji podróżą do domku o uroczej nazwie „Infinity on Willow Vale”.Wcześniej można zatrzymać się na zakupy na rynku w Jamberoo i szybki posiłek w lokalnym pubie w Berry. To dwa urocze miasteczka znajdują się zaledwie o 15 minut drogi od miasta Gerringong w australijskim stanie Nowa Południowa Walia. Miasteczka położone są na wybrzeżu nad Oceanem Spokojnym, co oznacza, że pięknych widoków nie trzeba długo szukać. Gości jadących do „Infinity on Willow Vale” przywitają więc piękne widoki na ocean, winnica, a także pasące się przy drodze przyjazne krowy.

Po dotarciu na miejsce warto usiąść na tarasie, by podziwiać stąd zachód słońca, który pięknie współgra z otaczającymi domek zielonymi wzgórzami.

„Infinity on Willow Vale” to idealne miejsce maksymalnie dla czterech osób. Jest tu jedna sypialnia, uroczy salon z ogromnymi przeszkleniami i widokami, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka i zewnętrzny prysznic. Największą atrakcją tego miejsca jest jednak wspaniała okolica.

Z rana można wyruszyć do miasta Gerringong, które oddalone jest zaledwie o 5 minut drogi i spodoba się każdemu miłośnikowi surfowania. W drodze powrotnej warto odwiedzić lokalny browar, zjeść lokalny lunch, a na koniec dnia ogrzać się przy zewnętrznym palenisku lub zrelaksować się w dużej wannie, z której nocą można podziwiać błyski krążących nad wzgórzami burz. Taki widok pozostaje w pamięci na długo, podobnie jak cały pobyt w miejscu z „Nieskończonością” w nazwie.  Będąc tu, rzeczywiście marzysz o tym, by takie chwile trwały wiecznie.

Takie piękna miejsca na wynajem znajdziesz również w Polsce. Zapraszamy do zakładki „Do wynajęcia”: www.nowoczesnastodola.pl/do-wynajecia

Lokalizacja: Willow Vale, Australia
Tekst: nowoczesna STODOŁA