Zajrzyj do świata Balker

Balker | Domy energooszczędne, prefabrykowane

Kategorie: Domy modułowe
Partnerzy

O inspiracji

Czym zaskoczy Was firma Balker?

Nowość w świecie BALKER! Jest to totalna rewolucja na Polskim rynku! To nasz autorski projekt wykończenia elewacji, nad którym pracowaliśmy od dawna.

Czym wyróżnia się na tle standardowych wykończeń?

– Aż 8 warstw izolacji (w tradycyjnych, murowanych domach występują 2 warstwy izolacji. W domach Balker jest ich aż 8 co czyni je bezkonkurencyjnymi pod względem termicznym)

–  Słońce nie oddziaływuje na elewacje, nie odbarwia się

– Jest całkowicie bezobsługowa, bardzo łatwe utrzymanie czystości

– Ponadczasowy, nowoczesny wygląd

To rozwiązanie sprawi, że będziecie mogli się cieszyć pięknym i zadbanym domem przez długie, długie lata nie martwiąc się o stan elewacji.

I co najważniejsze model H172 możecie sobie skonfigurować. Do wyboru mamy dwie opcje: z garażem dwustanowiskowym lub dodatkową sypialnią.

Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu, jesteśmy dla Was!

Balker – Dni Otwarte

Przed nami DZIEŃ OTWARTY, na który wszyscy czekaliśmy!

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie ostatnim wydarzeniem, organizujemy kolejne Dni Otwarte, które odbędą się  25.10.2022 r.

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych domami ??????, a w szczególności tych, którzy jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji dotyczącej budowy wymarzonego modelu.

Będziemy czekać na Was w godzinach od 11.00 do 15.00, na ul. Stanisława Sęczyka 12 w Łochowie (okolice Warszawy), gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć nasz prestiżowy model H172 wykończony pod klucz!

Dla osób obecnych na dniu otwartym przygotowaliśmy wyjątkową okazję – zniżka na dowolny model obowiązująca do końca listopada!

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego 570 570 273.