Balker H114 w odświeżonej odsłonie

Balker | Domy energooszczędne, prefabrykowane

Partnerzy

O inspiracji

JUŻ JEST! Balker H114 w odświeżonej odsłonie. Przedstawiony model wyróżnia nowoczesna bryła oraz nasze autorskie wykończenie elewacji!

Jest to dom parterowy z 3 sypialniami, z których największa dysponuje własną garderobą i łazienką. Z dużego salonu z aneksem kuchennym znajdziecie wyjście bezpośrednio na wymarzony taras, a dzięki szerokim przeszkleniom z pewnością poczujecie panującą w nim przestrzeń. Jest to dom dla każdego, idealnie sprawdzi się dla 4 osobowej rodziny.

Balker H114 w nowej odsłonie to nasz autorski projekt wykończenia elewacji. Jest on totalną rewolucją na Polskim rynku!

Czym wyróżnia się na tle standardowych wykończeń?

  • Aż 8 warstw izolacji (w tradycyjnych, murowanych domach występują 2 warstwy izolacji. W domach Balker jest ich aż 8 co czyni je bezkonkurencyjnymi pod względem termicznym),
  • Słońce nie oddziaływuje na elewacje, nie odbarwia się,
  • Jest całkowicie bezobsługowa, bardzo łatwe utrzymanie czystości,
  • Ponadczasowy, nowoczesny wygląd.

To rozwiązanie sprawi, że będziecie mogli się cieszyć pięknym i zadbanym domem przez długie, długie lata nie martwiąc się o stan elewacji. 

Z BALKER to proste! Domy modułowe BALKER to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią czas i pieniądze – dzięki nowoczesnej, ekologicznej technologii możemy postawić dom w dowolnym miejscu na świecie, z góry wiedząc, ile będzie nas to kosztować i ile czasu musimy poświęcić na jego budowę.

 

 

A jeśli jesteście ciekawi jak wygląda praca przy budowaniu domów prefabrykowanych przez firmę Balker zapraszamy na ich media społecznościowe – Instagram, Facebook oraz YouTube. Więcej modeli w stylu H114 znajdziecie na ich stronie www.balker.pl oraz w ich zakładce na nowoczesnej STODOLE.

 

 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą H114.

? 570 570 273
info@balker.pl

BALKER SP. Z O.O.
ul.Karola Olszewskiego 6
25-953 Kielce