H172, bo każdy z nas marzy o własnym domu

Balker | Domy energooszczędne, prefabrykowane

Partnerzy

O inspiracji

Domy modułowe BALKER to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią czas i pieniądze – dzięki nowoczesnej, ekologicznej technologii możemy postawić dom w dowolnym miejscu na świecie, z góry wiedząc, ile będzie nas to kosztować i ile czasu musimy poświęcić na jego budowę.

Przedstawiamy Wam nasz bestseller Balker H172! Dom idealny dla dużej rodziny, nowoczesny, przestronny a zarazem bardzo ekonomiczny!

Jest to budynek parterowy z 4 sypialniami, z których największa dysponuje własną garderobą i łazienką. Z dużego salonu z aneksem kuchennym mamy wyjście bezpośrednio na taras. Szerokie przeszklenia zapewniają poczucie przestrzeni i wpasowują się w nowoczesne budownictwo. Dodatkowo do wyboru mamy  d w i e   o p c j e: z garażem dwustanowiskowym lub 5 sypialnią!

 

Domy modułowe BALKER to nowatorskie rozwiązanie, które proponujemy klientom z całej Polski.

Technologia, którą wykorzystujemy opiera się na produkcji gotowych modułów łączonych na miejscu budowy. Każdy moduł to jedna ściana – od wewnątrz wykończona płytą gipsowo – kartonową, z zewnątrz zaś tynkiem silikonowym z ozdobną deską lub panelami z blachy na rąbek. Ściany posiadają 27 centymetrową izolację – 12 centymetrów wełny z zewnątrz i 15 centymetrów wełny wypełniającej konstrukcję. Dodatkowo domy modułowe Balker przystosowane są do ogrzewania tradycyjnymi metodami, polecamy jednak ekologiczne rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska, ale także bardziej ekonomiczne.

Model Balker H172 cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że powstał już w niemal każdym regionie Polski! Poniżej nasza lubelska realizacja: 

 

 

Przeczytajcie więcej o firmie Balker w ich zakładce lub odwiedźcie ich kanały społecznościowe – Instagram, Facebook oraz Youtube.

 

Jeśli masz jakieś pytania jesteśmy dla Was!
Zadzwoń i umów się by obejrzeć dom pokazowy:

Tel. 570 570 273
E-mail: info@balker.pl

BALKER SP. Z O.O.
ul.Karola Olszewskiego 6
25-953 Kielce