Balker H67 – praktyczność i energooszczędność

Balker | Domy energooszczędne, prefabrykowane

Partnerzy

O inspiracji

Domy prefabrykowane, dodatkowo energooszczędne to konik firmy Balker. Za ich renomą stoi 20 lat doświadczenia w budowie domów jednorodzinnych. Nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Szeroka gama projektów zadowoli każdego poszukiwacza domu STODOŁY. Przybliżmy zatem jeden z nich – dom Balker H67.

Balker H67 – długa rozmowa, krótka budowa

Projekt domu Balker H67 (jak i pozostałych w ofercie) zakłada solidne, praktyczne i energooszczędne rozwiązania. Bowiem to dbałość o naturę i ochronę środowiska stanowi klucz w postępowaniu firmy Balker. Jak sami mówią – „W zamian za to nasi klienci mogą cieszyć się niskimi kosztami użytkowania. Naszym mottem jest – długa rozmowa, krótka budowa!”. To prawda, proces trwa 3 miesiące, z czego 7 dni dedykowane są na montaż.

Firma Balker zachęca do wyrwania się z bloków i wyruszenia na podbój przygody w domu jednorodzinnym. Przykład stanowi projekt domu Balker H67. Dom parterowy z 2 sypialniami o powierzchni zbliżonej do tradycyjnego mieszkania w bloku zawiera w sobie wszelkie udogodnienia. Z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią mieści się wyjście bezpośrednio na taras. Szerokie i liczne przeszklenia zapewniają poczucie przestrzeni, a także zapraszają naturę do środka. Wówczas staje się ona nieodzownym elementem wystroju. Zastosowanie przez firmę Balker między innymi przeszklonych przesuwnych drzwi tarasowych wprowadza iluzję bycia na zewnątrz. Co więcej, sprawia, że część dzienna zyskuje kontynuację, powiększając optycznie powierzchnię użytkową.

Technikalia

Nowatorskość propozycji H67 opiera się na stworzeniu gotowych, drewnianych modułów, łączonych na miejscu budowy. Każdy moduł to jedna ściana – od wewnątrz wykończona płytą gipsowo – kartonową, z zewnątrz zaś tynkiem silikonowym z ozdobną deską. Ściany posiadają 25 centymetrową izolację – 10 centymetrów wełny z zewnątrz i 15 centymetrów wełny wypełniającej konstrukcję.

Jeśli posiadasz działkę o minimalnych wymiarach 19,5m x 14m twoją nowoczesną STODOŁĄ marzeń może stać się Balker H67 o powierzchni użytkowej 67m2. Wspominaliśmy o dowolności kolorystycznej? Nie? Już nadrabiamy! Model domu Balker H67 występuje w dwóch opcjach kolorystycznych – bieli oraz czerni. Od Ciebie zależy, w którą stronę się zwrócisz. My jednak zachęcamy, by była to droga wiodąca do domów firmy Balker.

Model Balker H67 nie jest jedynym projektem, jaki w swojej ofercie posiada firma – zapraszamy do ich zakładki, gdzie znajdziecie więcej informacji o Wykonawcy. Sprawdźcie również kanały społecznościowe firmy Balker: Facebook, Instagram oraz YouTube.

 

 

Jeśli masz jakieś pytania – zadzwoń i umów się by obejrzeć dom pokazowy:

Tel. 570 570 273
E-mail: info@balker.pl

BALKER SP. Z O.O.
ul.Karola Olszewskiego 6
25-953 Kielce

Wykonawca

BALKER SP. Z O.O.
ul.Karola Olszewskiego 6
25-953 Kielce