Beech Hall Farm

Holland Green
Kategorie: Renowacje
Partnerzy

O inspiracji

Historyczny dom wiejski i STODOŁA umieszczone na liście zabytków Wielkiej Brytanii jako zabytek klasy II w Oxfordshire zostały poddane odważnej renowacji. Od transformacji kuchni w głównym budynku po łączącą światy STODOŁĘ, wizja projektowa klientów została zrealizowana przez współczesne, wielofunkcyjne centrum dla życia rodzinnego, które zachowuje urok i splendor oryginału Beech Hall Farm.

Sąsiednia STODOŁA została zmodyfikowana, aby zapewnić dwie przestrzenie o podwójnej wysokości do rozrywki i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Nowe odsłonięte drewniane belki zachowują oryginalny charakter STODOŁY, a nowe szklane drzwi wprowadzają dużo światła i łączą ją z resztą domu.

Podniesiono wysokość kuchni do poprzedniej przestrzeni na dachu, całkowicie przekształcając przestrzeń. Nowe przeszklenia na całej fasadzie zalewają teraz potrójnie wysoki sufit naturalnym światłem, a współczesna interwencja stali Corten zapewnia osłonę przeciwsłoneczną i subtelny, ale współczesny dodatek do przegród zabytkowego budynku.

Lokalizacja: Oxfordshire, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt