CASA 2 – gotowy projekt domu

My Home by Milwicz Architekci

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Niesłabnąca popularność gotowego projektu domu typu CASA przyczyniła się do powstania piętrowej odpowiedzi na zwiększone potrzeby klientów. Tak oto powstał projekt domu CASA2, który jest nie tylko komfortowy, ale zaprojektowany z myślą o tym, aby zapewnić jego mieszkańcom odrobinę luksusu.

Wyjściowym założeniem do powstania budynku w stylu nowoczesnej STODOŁY była próba stworzenia współczesnej interpretacji tradycyjnego domu polskiego, który cechuje skośny dach, czysta elewacja i oszczędny detal. Budynek na parterze mieści strefę dzienną (o podwójnej wysokości!) oraz strefy prywatne (sypialnie). Na poddaszu zlokalizowany jest gabinet, dodatkowa sypialnia z garderobą, pokój telewizyjny/gościnny, prywatna siłownia oraz część biurowa. Z antresoli podziwiać można widok na salon.

Ten projekt stworzony został dla ludzi ceniących sobie ekskluzywną przestrzeń do życia. Poza piękną formą oraz gustownym wnętrzem warto pamiętać, iż dom jest energooszczędny, co przełoży się na niższe koszty użytkowania.

Specyfikacja

Powierzchnia użytkowa:  223,10m2
Powierzchnia zabudowy:  239,26m2
Garaż:  35,80m2
Kąt nachylenia dachu:  40°
Szer. elewacji frontowej:  23,54m
Wysokość w kalenicy:  7,64m

Cena projektu: 7800 zł

Więcej o projekcie znajdziecie na stronie myhome.eco.

Zachęcamy do śledzenia codzienności pracowni w ich media społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie, a także do zapoznania się z zakładką My Home by Milwicz Architekci na naszej stronie