Casa Celeiro

Studio Otto Felix Denilson Machado
Kategorie: Domy ceglane
Partnerzy

O inspiracji

Inspirując się starymi farmami i STODOŁAMI, architekt Otto Felix po mistrzowsku zaprojektował rezydencję o powierzchni 1230 m². To rezydencja pełna przyjaznych, wyrafinowanych wnętrz, nie rezygnująca jednak z rustykalnej atmosfery wsi.

Wewnątrz układ zaprojektowano tak, aby zaspokoić różne potrzeby. Prywatna galeria, która stała się holem wejściowym, z dziełami sztuki i pamiątkami rodzinnymi sprzed ponad 200 lat, bar i wybór pokoi… Wszystko wydaje się być starannie przemyślany, aby uczynić to miejsce bardziej efektownym i atrakcyjnym dla oka. Kontrast rustykalnego drewna z delikatnymi detalami w pomieszczeniach tworzy niepowtarzalną atmosferę.

Centrum domu stanowi wspaniały salon, który znajduje się pośrodku dwóch ogrodów zimowych i oddziela część socjalną od intymnej. Bar o powierzchni 56 m² jest jedną z głównych atrakcji projektu. Dom, który harmonizuje rustykalną istotę gospodarstwa z elementami nowoczesnymi i tradycyjnymi. Kontrast rustykalnego drewna z dziełami sztuki obecnymi w pokojach tworzy niepowtarzalną atmosferę, spotkanie przeszłości z teraźniejszością.

Lokalizacja: Mogi Mirim, Brazylia
Tekst: nowoczesna STODOŁA