Casa do Laranjal inspirowana naturą

Casa do Lanajal
Kategorie: Wnętrza
Partnerzy

O inspiracji

Ta nasycona kolorem willa w Carvalhal w Comporta to dzieło marzeń francuskiego inwestora oraz kunszty projektanta krajobrazu i architekta w jednym. Rezultatem jest wyrafinowane połączenie ducha Comporty z jej wyjątkową – i zabawną – wizją.

Spełnienie wypoczynkowych marzeń

Casa do Laranjal składa się z dwóch budynków otoczonych rozległą roślinnością. A widoki na pobliskie pola ryżowe nadają mu przewiewnego, organicznego charakteru. Wnętrza są jasne i pełne charakteru, z wysokimi sufitami, meblami z tkaniny i zwietrzałego drewna. Kunsztu dodaje kolorowa ceramika i różnorodność detali, od kolekcji luster Soleil po zawieszone klatki dla ptaków i afrykańskie popiersia. Cechą, którą uwielbiamy, jest jadalnia w technikolorze oraz wydłużony basen ocieniony drzewami oliwnymi. Wspomnimy tylko, że lokalizacyjnie, ta letnia STODOŁA stanowi spełnienie wypoczynkowych marzeń. Jedynie 15-minutowy spacer dzieli właściciela od plaży.

Warto wspomnieć, że Casa do Laranjal może stać się Twoim schronieniem wakacyjnym. Portugalska willa do wynajęcia z czterema sypialniami z łazienkami w swojej przestrzeni pomieści do ośmiu osób. W głównym budynku znajduje się główna sypialnia, kuchnia i przestronny salon. W sąsiednim domu znajdują się pozostałe trzy sypialnie. Wszystkie części sypialniane wychodzą na przyrodę. A przyroda tu zachwyca! Pola ryżowe, ogród kwiatowy i… wewnętrzne drzewo pomarańczowe, od którego pochodzi nazwa domu. Na zewnątrz, na przestronnym, prywatnym terenie znajduje się jadalnia, grill i elegancki, podgrzewany basen.

Lokalizacja Casa do Laranjal

nowoczesna STODOŁA znajduje się w pobliżu wioski Carvalhal, 15 minut spacerem od plaży w Praia do Carvalhal i 120 km na południe od Lizbony. Region, w którym znajduje się Comporta, znajduje się w rezerwacie przyrody Estuario del Sado, gdzie rzeka Sado spotyka się z oceanem. Jest to popularne miejsce wśród mieszkańców, które niedawno zaczęło przyciągać międzynarodową klientelę ze względu na swój dziewiczy urok i złote piaszczyste plaże – tak bardzo, że niedawno zostało nazwane portugalskim Hamptons.

Daj się ponieść magii portugalskiej idylli i wynajmij już dziś nowoczesną STODOŁĘ na zasłużony odpoczynek. Buszuj w naszej zakładce „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Carvalhal, Comporta, Portugalia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Casa do Lanajal

Więcej STODOŁ wypoczynkowych w zakładce:

Do wynajęcia