Willowa intymność Casa do Zimbro

Kategorie: Wnętrza
Partnerzy

O inspiracji

Casa do Zimbro to położona wśród piaskowego podłoża wiejskich okolic Comporty STODOŁOWA willa. Bowiem w jej murach schronienie znajdzie wiele zmęczonych dusz.

STODOŁA w swojej nowoczesności nie odbiega charakterem od architektury okolicy. Odpocznij w samym środku kwitnącego ogrodu otoczonego polami ryżowymi. Za nimi jawią się dzikie wydmy i ostatecznie falujący Atlantyk. Portugalska Casa do Zimbro pomimo swojej powierzchni, dzięki otuleniu przez naturę wydaje się intymna, a nawet samotna.

Drewniane promenady przecinają piasek poza tarasami STODOŁY. Basen z leżakami pozwala podziwiać przyjemnie proste widoki na zieloną okolicę. Stojąc w sercu bujnego ogrodu w wyjątkowo dzikim środowisku poza wioską Comporta, dom ten oferuje dostęp do prywatnej plaży i atrakcyjne przestrzenie krajobrazowe. Tarasy zadaszone słomą i pergola przy basenie zapewniają cień przed jasnym portugalskim słońcem. Z kolei jadalnia na świeżym powietrzu, grill i taras przy basenie są idealnym miejscem na wieczorne celebracje.

Casa do Zimbro z czterema sypialniami i czterema łazienkami została niedawno ukończona i oferuje wszystkie nowoczesne udogodnienia. Wnętrze prezentuje bielone ściany oraz wysokie belki stropowe i kratownicowe. Zastosowano meble do zabudowy, w tym liczne regały i głębokie miejsca do siedzenia w stylu ławek, wyłożone kolorowymi poduszkami idealnie wykorzystując przestrzeń. Basen, kilka kroków od willi oferuje spokojne widoki na zieloną okolicę. Leżaki ustawiono przy jego brzegu. Smagane wiatrem sosny i krzewy posadzone wokół promenad prowadzą z tarasów domu do ogrodu i wejścia na plażę za parcelą.

Zajrzyj tutaj i znajdź miejsce wypoczynkowe dla siebie! 

Lokalizacja: Comporta, Portugalia
Tekst: nowoczesna STODOŁA