Corwith Residence

Martin Architects
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Położona w samym sercu Nowego Jorku rezydencja Corwith prezentuje wyjątkowe umiejętności projektowe Martin Architects. Ten współczesny dom charakteryzuje się przemyślaną współpracą przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej, płynnie łącząc obie przestrzenie poprzez dodatek w postaci przeszklonych drzwi. Świadoma decyzja o poszerzeniu podjazdu pozwoliła na stworzenie medytacyjnego patio i wbudowanego basenu, tworząc harmonijny odpoczynek od tętniącego życiem miasta.

Wnętrza domu emanują harmonijną mieszanką nowoczesnej elegancji i ciepła. Salon ozdobiony pluszowymi meblami w neutralnych kolorach skupia się wokół efektownej ściany kominka pokrytej teksturowanym kamieniem. Rozległe okna i przesuwane szklane drzwi wypełniają pomieszczenie naturalnym światłem. Nadaje to poczucie otwartości i połączenia z zielonym otoczeniem.

Kuchnia, prawdziwa kulinarna przystań, charakteryzuje się przemyślaną integracją formy i funkcji. Eleganckie, ciemne szafki i blaty pięknie kontrastują z jasnymi drewnianymi podłogami. Efektowny tył z płytek dodaje wizualnego zainteresowania. W miarę jak wchodzimy na górę, prywatne pomieszczenia domu ukazują spokojną i wyrafinowaną atmosferę. Minimalistyczne schody z detalami ze szkła i drewna prowadzą do przytulnego kącika do czytania i sypialni. Apartament główny charakteryzuje się uspokajającą paletą barw i luksusową łazienką, oferując właścicielom domów prawdziwe sanktuarium.

Dzięki umiejętnej integracji nowoczesnych elementów projektu i głębokiemu szacunkowi dla naturalnego otoczenia, Martin Architects stworzyli dom, który jest uosobieniem wygodnego, wyrafinowanego życia.

Lokalizacja: Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA