Dom jednorodzinny nad jeziorem

Partnerzy

O inspiracji

Budowa domu rozpoczyna się od pewnej wizji przyszłych domowników. Niezliczona liczba tematów, zadań przy jego budowie może czasem przytłaczać. Jednocześnie wyraźne określenie potrzeb, charakteru przestrzeni umożliwia zaprojektować dom, ale i otoczenie, w sposób który pozwoli nam się poczuć, że to jest właśnie nasze miejsce.

Dom pod Kaliszem był projektem niezwykle złożonym i czasochłonnym ze względu na jego położenie, jak i sam projekt. Efekt jest niezwykły, a usytuowanie domu nad jeziorem sprawia, że jest to miejsce, które stało się oazą dla domowników. Przestrzeń wokół domu została zaprojektowana w harmonii z istniejącym już otoczeniem. Wokół domu pozostawione zostały wieloletnie drzewa, a droga prowadząca do garażu odkrywa na jej końcu jezioro.Do zaaranżowania przestrzeni wokół domu wykorzystano kostkę granitową szarą Bergo, płyty, oporniki i kostkę czarną Bishop, z niej również zbudowano donice. Na podjeździe ułożono szare płyty chodnikowe z granitu strzegomskiego. Wykorzystanie kamienia naturalnego do zagospodarowania przestrzeni wokół domu pozwoli domownikom cieszyć się pięknym otoczeniem domu przez wiele lat.

Granit jest wyjątkowo odporny i trwały na wszelkie uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne. Produkty granitowe nie wymagają impregnacji, która jest niczym innym jak chemią. A dzięki małej nasiąkliwości granitu, która jest o 10x mniejsza niż produktów betonowych, powierzchnie granitowe wyróżnia wysoka odporność na plamy. Większość plam znika po dłuższym czasie. Jednocześnie do czyszczenia można bezpiecznie używać myjki ciśnieniowej, nie ma ryzyka uszkodzenia płyty czy kostki.

Firma Granit Naturalny produkuje, importuje i dostarcza wyroby z granitu na budowy prywatne, jak i komercyjne. Ponad 10-letnie doświadczenie, szeroki wybór produktów i zróżnicowane ceny pozwalają wybrać najlepsze produkty pod określony projekt.

Granit Naturalny dla domu i ogrodu.

Lokalizacja: Polska

Producent

Granit Naturalny