Dom modułowy, stworzony do różnych konfiguracji

INT1ARCHITECTURE
Partnerzy

O inspiracji

PLUSMODUL to domy z gotowych modułów, które są tak proste w montażu, jak np. montaż kuchni z gotowych elementów w sklepie. Wystarczy wybrać konfigurację domu, jego dekorację zewnętrzną, wewnętrzną i gotowe!

PLUSMODUL to uniwersalny system, który dostosowuje się do różnych wymagań funkcjonalnych przyszłych mieszkańców, wielkości i konfiguracji działek. Zaprojektowano z góry określoną liczbę modułów jedno- i dwukondygnacyjnych, różniących się nasyceniem funkcjonalnym i powierzchnią. Moduły można łączyć z różnymi konfiguracjami. Na przykład domy liniowe, w kształcie litery L i C lub podwórzowe (ze względu na zastosowanie modułów obrotowych).

nowoczesne STODOŁY można w przyszłości ukończyć, dodając nowe moduły do już wybudowanego domu. Jedna z elewacji modułów jest pusta, pełni rolę bariery wizualnej i dźwiękowej pomiędzy domem a otoczeniem zewnętrznym (ulica, komunikacja, sąsiedzi), przeciwległa elewacja modułu jest otwarta na bok działki.

We wnętrzu pustą fasadę można wykorzystać do umieszczenia wbudowanego magazynu: szafek kuchennych, szaf, półek. Moduły dostępne są w kilku wykończeniach. Możesz wybrać kolor dachu, materiał i ton elewacji, a także materiał do dekoracji wnętrz przyszłego domu.

Więcej projektów biura INT2architecture znajdziesz tutaj 

Lokalizacja: Rosja
Tekst: nowoczesna STODOŁA