Elissa

Unique Homestays
Partnerzy

O inspiracji

Pierwotnie zbudowany w 1901 roku dla upamiętnienia królowej Wiktorii. Dziś wyniosłe sufity kaplicy Elissy rozbrzmiewają inną melodią, w której najważniejszy jest relaks. Otoczony krajobrazami Cotswolds, ten luksusowy domek skupia się na prostych przyjemnościach życia.

Mocna w swojej posturze, ale zachęcająco przytulna w środku, ta 120-letnia przebudowana kaplica, jest wypełniona historią. Elissa została podarowana Kościołowi anglikańskiemu z Gatcombe Park w 1901 roku. Od tego czasu powoli przekształciła się w spokojne miejsce dla entuzjastów spędzania czasu na świeżym powietrzu. Obecni właściciele nawiązują do swojego libańskiego i niemieckiego dziedzictwa w wyposażeniu i wystroju wnętrz.

Na pierwszy rzut oka Elissa udaje skromne edwardiańskie sanktuarium. Po wejściu jednak zaskakuje i oczarowuje luksusowym wyposażeniem, efektownymi kolorami i dziełami sztuki. Na górze, w głównym apartamencie na antresoli, miedziana wanna kusi długimi, romantycznymi kąpielami po zimowych spacerach. Sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi na parterze to po prostu ożywiona bajka dla dzieci.

Lokalizacja: Cirencester, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA