Hever BARN

Hillside Hever Shoot Factory
Partnerzy

O inspiracji

Hever BARN to eko-dom o powierzchni 186 metrów kwadratowych, inspirowany formą skandynawskiej STODOŁY. Dom działa w 100% na energię odnawialną i jest używany głównie jako dom wakacyjny, który może wygodnie pomieścić 14 gości. Znajduje się w pięknym wiejskim hrabstwie Kent, zaledwie 50 km od Londynu, ma zadbany ogród, parking na 6 samochodów i ładowarkę EV.

Na parterze wypoczynkowej Hever BARN znajdują się 2 sypialnie, łazienka. Ponadto, otwarta kuchnia z dużą wyspą połączona z jadalnią, częścią wypoczynkową z telewizorem i sklepionym sufitem z ogromnym otwieranym oknem. Na piętrze znajdują się dwa główne apartamenty, z których każdy wyraźnie różni się stylem. Pierwsza sypialnia jest gipsowo-różowa i kobieca, z antresolą z widokiem na część wypoczynkową na parterze i ogród za nią. Z kolei druga jest ciemna i męska, z efektowną wolnostojącą czarną wanną w pokoju. W każdym z tych pokoi znajduje się łazienka z prysznicem oraz toaletka z podwójną umywalką w hotelowym stylu. Na tym piętrze znajduje się kolejna rodzinna łazienka i pokój wieloosobowy z 6 wbudowanymi kojami, krytym legowiskiem/ścianką wspinaczkową i rurą strażacką.

Wykończenia wnętrza oferują mieszankę interesujących tekstur. Podłogi są betonowe oraz jesionowe. Niedokończony różowy tynk miesza się tutaj z mikrocementem i lastryko, drewnianymi sufitami i płytami OSB.

Lokalizacja: Kent, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA