Siostry Hillside Huts & Cabins

Kategorie: Domy 35-70 m2
Partnerzy

O inspiracji

Hillside Huts & Cabins w angielskim hrabstwie Northumberland oferuje luksusowe rustykalne wnętrza oraz opalane drewnem wanny z hydromasażem. Nie wspominając o zapierających dech w piersiach widokach na okolicę i wybrzeże.

Hillside Huts & Cabins to siostrzeństwo 3 STODÓŁ: Saby, Tilly oraz Lottie. Ciesz się wspaniałym pobytem w tych rustykalnych, wygodnych chatach i domkach pasterskich z prywatnymi tarasami, wspaniałymi widokami, wannami z hydromasażem opalanymi drewnem i paleniskami. Spędź godziny na czytaniu w bujanym fotelu w Lottie’s Cabin, umieszczonym naprzeciwko pieca opalanego drewnem. Spójrz na gwiazdy z dachu STODOŁY Saby i Tilly.

Otoczone naturą, Hillside Huts & Cabins obiecuje relaks, stwarzając okazję do obserwacji gwiazd pośród ciemnego nieba wiejskiego Northumberland. Komfortowo urządzone chaty wyposażone są w luksusowe urządzenia kąpielowe, w tym wolnostojącą wannę i prysznic wysokociśnieniowy. Chata Saby ma nawet prywatny prysznic na świeżym powietrzu, a głowicą prysznicową jest stary miedziany czajnik. Znajdziesz tu prywatny taras z wanną z hydromasażem opalaną drewnem i paleniskiem, co zapewnia idealne miejsce na wieczorny relaks w oszałamiającej scenerii. Nie można tego przegapić.

Wybrzeże Northumberland, obszar o wybitnych walorach przyrodniczych, z kilometrami piaszczystych plaż, znajduje się zaledwie trzy mile od STODÓŁ. Dlaczego nie spróbować fantastycznej ryby z frytkami w porcie Amble, z widokiem na rzekę Coquet i zamek Warkworth.

Skuś się na wyjazd, zanurz w naturze – zajrzyj tutaj!

Lokalizacja: Morpeth, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA