Kurka Chata – relaks w górskim klimacie

Kurka Chata

Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Kurka Chata Chill & Relax to domek  na wynajem z sauną i jacuzzi położony zaledwie 20 minut od Zakopanego oraz Białki Tatrzańskiej – na Podhalu w Nowym Targu. Zlokalizowany w pięknej spokojnej okolicy pełnej zieleni –  wokół łąk i lasów. Bliskość  Gorców oraz głównych atrakcji turystycznych Podhala sprawia, że to świetne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a jednocześnie chcących korzystać z uroków Gór zarówno zimą jak i latem.

Nasz domek został zaprojektowany w stylu nowoczesnej STODOŁY nawiązując do tradycyjnej okolicznej zabudowy. Wnętrza to połączenie wysokiej jakości materiałów z jasnym drewnem. Wysokiej jakości tkaniny oraz dopracowane detale decydują o wyjątkowości miejsca.

Kurka Chata to miejsce kameralne, stworzone z pasją, dbałością o detale i jakość wypoczynku – to miejsce z nastawieniem na relaks w w górskim klimacie, jednocześnie dające dostęp do największych atrakcji Podhala. Wiejski klimat okolicy a jednocześnie bliskość miasta to idealne połączenie pozwalające korzystać z uroku wsi i dobrodziejstw miasta – restauracji, wydarzeń kulturalnych. Poza sauną i ruską banią znajdziecie u nas mini biblioteczkę z dobrą książką oraz teleskop do oglądania gwiazd. Duży taras i zewnętrzne palenisko uzupełniają to miejsce.

Zachęcamy do rezerwacji pobytu oraz śledzenia codzienności Kurka Chata na Facebooku.