Little Eden

Unique Homestays
Partnerzy

O inspiracji

Romantyczny i oddalony o godzinę drogi od Glasgow, ten luksusowy domek w stylu Highland graniczy z nieokiełznanymi lasami, zaciszną zatoczką nad Loch Lomond i kalejdoskopem drzew Acer w odcieniach szkarłatu. Little Eden to błogi szkocki domek na wynajem, które ma West Highland Way na wyciągnięcie ręki.

Około 1800 roku Little Eden służyło maleńkiej wiosce Ross jako kwatery przy lokalnym młynie. Obecnie przekształcono go z prostego mieszkania w najlepsze domki z własnym wyżywieniem w regionie Highlands. Niewiele jest miejsc na świecie, położonych nad brzegiem jeziora Loch Lomond, gdzie zachody słońca są tak wspaniałe. Wyjdź z Little Eden w dowolnym kierunku i staw czoła przygodzie, zanim wrócisz do swojego prywatnego odosobnienia, aby rozkoszować się spokojem i piękną okolicą.

Od leniwych poranków pod krokwiami z widokiem na rzekę po wieczory wylegując się przy kominku, Little Eden to prawdziwe sanktuarium. Spadające w stronę brzegu Loch Lomond w blasku dzwonków i zielonych drzew liściastych tereny Little Eden to szkocki tajemniczy ogród, który tylko czeka na odkrycie. Zasznuruj buty turystyczne i w ciągu kilku sekund znajdziesz się na West Highland Way (przebiegającej u podnóża ogrodu). Lub po prostu usiądź nad jeziorem i weź udział w pikniku. Kiedy dzień się ściemnia, wycofaj się na tyły domku i spędź długie noce w otoczeniu ognistych japońskich klonów pod jednym ze słynnych szkockich zachodów słońca, piekąc s’mores na ognisku.

Lokalizacja: Loch Lomond, Szkocja
Tekst: nowoczesna STODOŁA