Long Alley Barn – rustykalność luksusu

LIAM FOSTER DECLAN BLACKALL
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Po drugiej stronie Gór Błękitnych od Sydney, gdzie góry stają się otwarte, jest schludnie schowana mniej znana wioska Hartley Vale. Tylko trochę dalej drogą gruntową, na skraju Gór Błękitnych, znajduje się obszar światowego dziedzictwa kulturowego, gdzie mieści się Long Alley Barn.

Long Alley Barn wychodzi na jedną z tam na terenie posiadłości, otoczoną bujnymi buszami. STODOŁĘ starannie odrestaurowano w przestronnym i rustykalnym stylu. Zapewnia ona wszystkie wygody i luksusy nowoczesnego domu, jednocześnie zachowując oryginalną strukturę i ciepło. Long Alley Barn to wiejskie odosobnienie w pięknym australijskim buszu, zaledwie 2 godziny od Sydney. Lawson Park położony jest na skraju Światowego Dziedzictwa Obszaru Gór Błękitnych i stanowi dogodne miejsce do zwiedzania. STODOŁA choć odrestaurowana, zachowuje integralność starej struktury gospodarstwa.

STODOŁA kryje w swoim wnętrzu przestronny salon, jadalnię i kuchnię na otwartym planie, które są ogrzewane dużym kamiennym kominkiem. Przyległa łaźnia posiada stylową łazienkę z prysznicem ze strumieniem deszczowym i wanną na nóżkach z widokiem na okolicę. Sypialnia na parterze kusi łóżkiem typu queen-size. Wyjrzyj przez okna balkonowe z francuskimi drzwiami na wierzchołki drzew z wygodnej sypialni na podwyższeniu z łóżkiem typu king-size. A jeśli marzysz o wieczorze na świeżym powietrzu, rozsiądź się na tarasie, rozpal palenisko lub rozbujaj w hamaku. A! Long Alley Barn posiada bezpośredni dostęp do rzeki z prywatnym molo.

Po więcej interesujących miejsc wypoczynkowych zapraszamy tutaj.

Lokalizacja: Hartley, Australia
Tekst: nowoczesna STODOŁA