Manichatki – cisza, spokój i natura

Manichatki

Partnerzy

O inspiracji

Gdzieś daleko, daleko, w sercu Beskidu Niskiego, na wzgórzu stoją cztery chatki – MANICHATKI. Patrzą na otaczający je świat wielkimi przeszkleniami z miętowymi framugami. Co widzą? Widzą ogromną przestrzeń wokół siebie, wzgórza porośnięte bukowo świerkowym lasem, staw, a w nim bobry, kaczki, czaple i czarnego bociana, który co roku powraca w ulubione miejsce. Widzą łąki, na których pasą się płochliwe łanie, a gdy uniosą wzrok mogą dojrzeć orlika szybującego nad dachami z ceglastej dachówki i stado jaskółek latających czasem bardzo wysoko, a czasem całkiem nisko, tuż nad ziemią – to znak nadchodzącego deszczu. Widzą też koty leniwie wygrzewające się na drewnianych tarasach i psa, który radośnie wita Gości.

Podoba Ci się takie miejsce? Przyjedź, usiądź na tarasie lub w bujanym fotelu w przeszklonej przestrzeni, odetchnij spokojem, pozwól, żeby umysł pokłonił się sercu, żeby ciało poczuło Naturę wszystkimi zmysłami i pomyśl, jaki spokój można znaleźć w ciszy.

Więcej o Manichatkach przeczytasz w zakładce na naszej stronie. Zachęcamy do śledzenia codzienności tego urokliwego miejsca w ich mediach społecznościowych na FB oraz IG.

Partner

Manichatki