Manichatki – Orły Turystyki

Manichatki

Partnerzy

O inspiracji

Małopolskie Manichatki mieszczące się w Ropkach w świeżo zakończonym 2022 roku uzyskały niebagatelną nagrodę, potwierdzającą ich pozycję na wypoczynkowej mapie Polski. Uczuciami związanymi z przyznaniem Manichatkom nagrody Orłów Turystyki dzieli się z nami Pani Dominika – właścicielka obiektu.

„Przychodzi taki moment, że po latach angażowania swojej energii, nie tylko Ty zauważasz, że rozwinęłaś skrzydła – dostrzegają to również inni. Ta chwila nadeszła również dla mnie i Manichatek. W 2022 roku stałyśmy się laureatkami Plebiscytu Orły Turystyki. To znak, że Goście zauważają i doceniają moje starania, ponieważ nagrody są przyznawane właśnie na podstawie ich ocen umieszczanych w Internecie.

Dla tych z Was moi mili, którzy jeszcze nie odwiedzili Manichatek jest to informacja, że biorę sobie głęboko do serca jakość kryjącą się za moją agroturystyką. Być może nie należę do najwyższych, jednak sięgam wysoko, dbam o każdy szczegół, dzielę się swoim dobrem i dlatego też turyści postrzegają moją agroturystykę jako jedną z najlepszych w okolicy.

Na koniec dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoją opinią w Internecie, którzy powiedzieli miłe słowo pod koniec pobytu oraz wszystkim tym, którzy wspierają mnie na drodze rozwoju mojego marzenia – Manichatek”.

Spiesz się, ponieważ Manichatki są teraz obleganym obiektem wypoczynkowym, rezerwuj termin! Wszelkie dane znajdziesz w naszej zakładce. Zachęcamy również do śledzenia mediów społecznościowych obiektu – Instagramu oraz Facebooka.

Partner

Manichatki