Minimalistyczne wnętrze z industrialnym akcentem i systemem liniowym Z60

Zaho Lighting

Kategorie: Wnętrza Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Wnętrze utrzymane jest w nowoczesnym, minimalistycznym stylu z industrialnym akcentem. Duże powierzchnie betonu, zarówno na podłodze, jak i na jednej ze ścian, nadają przestrzeni surowy, ale elegancki charakter. Przestrzeń jest czysta i zorganizowana, co podkreśla minimalistyczny charakter aranżacji. W centrum salonu, w minimalistycznym akcencie, został zastosowany nastropowy system Z60 ZAHO Lighting.

Z60 to nowoczesny i uniwersalny system do projektowania oświetlenia w różnego typu przestrzeniach. System oparty na profilu aluminiowym o szerokości zaledwie 30mm, staje się platformą do umieszczenia specjalnie zaprojektowanych modułów, pozwalających budować kombinacje świetlne dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Dzięki zastosowanym akcesoriom istnieje możliwość montażu systemu w wersji zwieszanej, nastropowej, naściennej i wpuszczanej. Elastyczność, jaką zapewnia system Z60 z różnymi wkładami sprawdza się w pomieszczeniach, w których oprócz skuteczności świetlnej wymagane jest również zapewnienie najwyższego komfortu pracy i przebywania w pomieszczeniu. Użycie modułu ze specjalnym odbłyśnikiem zmniejszającym efekt olśnienia UGR<16 lub modułu wyposażonego w odbłyśniki pozwalające na precyzyjne doświetlenie danego obszaru, pozwalają na zapewnienie optymalnego oświetlenia w takich miejscach jak biura, sale konferencyjne, sale wykładowe. Kolejną funkcjonalnością systemu jest możliwość zastosowania w jego obrębie szerokiej gamy projektorów, które pozwolą na zaakcentowanie danych miejsc w projektowanym pomieszczeniu.

Zastosowane w aranżacji:

Projekt: projektHOME

Więcej ciekawych propozycji oswietleń wnętrz znajdziecie w zakładce na naszej stronie, a także w mediach społecznościowych ZAHO Lighting oraz na ich Facebooku oraz Instagramie.