Mortimer Barn

Border Oak
Partnerzy

O inspiracji

Mortimer Barn to piękne połączenie szalunków i ręcznie robionych cegieł, z przeszklonym elementem centralnym i dachem z glinianej dachówki. Prosta i wyrafinowana paleta naturalnych materiałów nadaje projektowi współczesny charakter, jednocześnie uzupełniając wiejskie otoczenie.

Układ Mortimer Barn można szczególnie dostosować do rodziny. Obie strony STODOŁY łączy duży i jasny korytarz centralny z klatką schodową i podestem pomostowym. Półotwarty plan na parterze. Przestrzenie rodzinne dobrze się komponują. Jednocześnie są praktyczne, z dużą kuchnią z pięknym widokiem na front i francuskimi drzwiami prowadzącymi do prywatnego ogrodu z tyłu i naturalnego stawu. Po drugiej stronie korytarza znajduje się bardziej prywatny salon z oknami na trzech elewacjach, dzięki czemu dom jest jasny i zapewnia dobrą widoczność.

Podest na piętrze wychodzi na przeszklony korytarz i prowadzi do trzech przestronnych sypialni, gabinetu (lub czwartej sypialni) i dwóch przestronnych łazienek. Główna sypialnia ma garderobę i łazienkę i jest schowana z tyłu.

Lokalizacja: North Herefordshire, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt