My Cabin twoją własną STODOŁĄ

My Cabin LAURIS GALSONS
Kategorie: Domy 35-70 m2
Partnerzy

O inspiracji

Łotewska firma My Cabin stworzyła trzy prefabrykowane konstrukcje — saunę, przestrzeń biurową i dom. Można je kupić à la carte lub jako jedno miejsce pod klucz. My Cabin to bowiem nowa firma, która z prefabrykatów oferuje klaster inspirowanych Skandynawią nowoczesnych STODÓŁ od 70 tysięcy dolarów.

Prefabrykaty od My Cabin

Założyciel My Cabin – Girts Draug – pragnął miejsca, gdzie mógłby się zrelaksować. „Próbowałem wyremontować wiejski dom, ale był to długi i kosztowny proces. Potem próbowałem znaleźć coś, co mógłbym kupić”. Ale wiedział, że nie chce skończonego domu. Powołał więc do życia My Cabin. Firma oferuje trzy projekty prefabrykatów inspirowane Skandynawią. Każdy z dwuspadowym dachem i świerkową fasadą, którą można barwić zgodnie ze specyfikacją klienta.

Girts Draug przewidział zakup gotowych produktów, które umożliwiłyby szybkie skonstruowanie i dostosowanie adresu wymarzonego domu. Innymi słowy, dom wakacyjny z prefabrykatów. „Na rynku pojawiły się niezrozumiałe produkty z nieokreślonymi kosztami i nie było możliwości zobaczenia produktów na własne oczy” – mówi. „Postanowiłem zaprojektować własne”.

Millia, Kalmus oraz Galia

Girts opracował trzy produkty z myślą, że można je kupić pojedynczo lub razem. W skład My Cabin wchodzi My Milla, dwupiętrowa konstrukcja, która może pomieścić kuchnię, sypialnię, przestrzeń życiową i łazienkę o powierzchni około 25 metrów kwadratowych. My Kalmus to otwarta przestrzeń o powierzchni około 17 metrów kwadratowych, którą można wykorzystać jako prywatne biuro lub wolnostojący pokój. I wreszcie, My Galia – sauna o powierzchni 10 metrów kwadratowych. Po założeniu My Cabin, Girts zbudował własne odosobnienie, które obejmuje każdą z trzech struktur, które są teraz dostępne do zakupu na Łotwie. „Do tej pory sprzedaliśmy 17 domów. Najpopularniejszym produktem była My Milla, ta do życia.”

Jak powstaje dom prefabrykowany?

Na placu budowy wylewa się prosty fundament, zanim dom zostanie obramowany, zaizolowany i wodoszczelny. My Milla i My Kalmus są wyposażone w instalację elektryczną, a My Galia w kamienie do sauny i oświetlenie LED. Klienci mogą wyznaczyć położenie okien i drzwi z podwójnymi szybami, a za dodatkową opłatą mogą również zakupić meble do pomieszczeń. Girts zauważa, że ​​budowa każdej konstrukcji w podstawowej formie, z wyłączeniem dostawy, zajmuje zwykle około dwóch miesięcy. Średnia cena domu wynosi około 40 400 USD. Średnia, czyli około jedna piąta kosztów mieszkania z jedną sypialnią w Rydze, gdzie znajduje się siedziba My Cabin.

Girts nie planuje spocząć na trzech nowoczesnych STODOŁACH. W nadchodzącym czasie My Cabin wprowadzi większe wersje swojej oferty, ułatwiając szerszej publiczności znalezienie własnego miejsca na relaks.

Marzysz o własnej nowoczesnej STODOLE z prefabrykatów, w której osiądziesz na lata w krótkim czasie? Zajrzyj do naszej zakładki i zapoznaj się z ofertą naszych Wykonawców!

Lokalizacja: Łotwa
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Fotograf

LAURIS GALSONS