Prefabrykowany zestaw My Cabin

Partnerzy

O inspiracji

Pandemia sprawiła, że ​​tak wielu z nas wciskało biurko do salonu, by zrobić prowizoryczne biuro w domu, albo całkowicie przearanżowało mieszkanie, aby przystosować się do nowego stylu życia. Nie zawsze łatwo jest skoncentrować się na pracy, gdy Twoje łóżko jest oddalone o zaledwie pięć kroków.Koncepcja My Cabin projektanta Girtsa Draugsa na nowo rozpala wyidealizowaną wizję minimalistycznego życia. Projekt nienagannie zaprojektowanych domów prefabrykowanych, My Cabin wykorzystuje wspólną koncepcję kabin prefabrykowanych. Dzieli ją na trzy indywidualne konstrukcje – mieszkalną, biurową i relaksacyjną, czyli przestrzeń z sauną.

Zewnętrznie, z dwuspadowymi dachami i panoramicznymi oknami od podłogi do sufitu, domki są swoimi wzajemnymi kopiami, z wyjątkiem ich różnych rozmiarów. Na 24 m2 największa bryła mieści kuchnię, łazienkę i skromną antresolę.

Mój Kalmus to przestrzeń biurowa o powierzchni 17 m2. Wreszcie, na skromnej powierzchni 10 m2 znajduje się wyłożona od góry do dołu świerkowymi wykończeniami sauna.

W sumie pełny zestaw My Cabin Set kosztuje około 72 000 USD, a jego zbudowanie i dostarczenie na miejsce zajmuje około dwóch miesięcy — w zależności od odległości, w jakiej mieszkasz od łotewskiego zakładu produkcyjnego. Dostępne są dostosowania wykończeń zewnętrznych i istnieje wybór między podgrzewaną podłogą, grzejnikami elektrycznymi lub piecem na drewno.

Marzysz o takim azylu? Zajrzyj do zakładki kup STODOŁĘ.

Lokalizacja: Łotwa
Tekst: nowoczesna STODOŁA