Nad morzem Bałtyckim w niemieckim Prerow

Dom wakacyjny Prerower
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Witamy w naszym nadbałtyckim domu wakacyjnym „pur p1 ostsee” w Prerow – tu, gdzie dziewiczą przyrodę pieszczą fale Bałtyku. Czas wydaje się płynąć inaczej, a niektóre chwile trwają dłużej. Smak słonego powietrza na ustach, drobny piasek plaż pod stopami i szum fal w uszach – żaden inny krajobraz nie jest dla nas tak atrakcyjny jak morze. Wakacje nad plażą Darß pobudzają zmysły, pozwalają wędrować myślom i zapomnieć o stresie.

Czarująca posiadłość z domem wakacyjnym znajduje się z dala od centrum miasta. Dom wakacyjny w Prerow, ze swoim marynistycznym, romantycznym wyglądem zewnętrznym, nie od razu ujawnia, co jest w środku. Czarna drewniana elewacja wygląda elegancko. Uzupełniono ją typowym dla Bałtyku kształtem dachu.

Dom wakacyjny prerower przeznaczony jest na wypoczynek dla 4 osób. Tutaj wszystko wskazuje na relaks, zdrowe odżywianie i ćwiczenia na świeżym, słonym powietrzu. Szczególnie jasna otwarta kuchnia z jadalnią i przytulnym kącikiem zachęca do relaksu. Duże przeszklone drzwi frontowe dają możliwość korzystania z tarasu do wypoczynku.

Na piętrze jest wystarczająco dużo miejsca do spania. Tradycyjne okna kratowe wpuszczają do domu dużo światła i wyglądają przytulnie.

Szukasz wypoczynku? Zajrzyj do naszej zakładki – Do wynajęcia.

Piękne stylowe lampy znajdziesz na Ramko.

Powierzchnia: 120 m2
Lokalizacja: Prerow, Niemcy
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Dom wakacyjny Prerower

Do wynajęcia:

Dom wakacyjny Prerower