nowoczesna STODOŁA z czerwonej cegły

Archideo

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Cegła, drewno i dachówka to ponadczasowe połączenie, które zachwyca od lat.

Dom jednorodzinny zaprojektowany pod indywidualne wymagania rodziny ceniącej sobie połączenie tradycji z funkcjonalnością i wygodą. Charakterem nawiązuje do dawnej zabudowy. W elewacji wykorzystano ręcznie formowaną, rustykalną cegłę naturalną. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i naturalne materiały budowlane tworzą architekturę, która z upływem czasu nabiera piękna i charakteru nigdy się nie starzejąc. Duże przeszklenie w części tarasowej tworzy piękny, otwarty widok na ogród. Panoramiczny taras zaprasza do spędzania czasu w otuleniu kojącej zieleni. Ręcznie szczotkowane, elementy drewniane na wejściowym ganku tworzą niepowtarzalny charakter, zaś błękitne, drewniane drzwi zapraszają do wnętrza. Dom został wybudowany w konstrukcji murowano- drewnianej – strop drewniany z drewnianą więźbą dachową, ściany konstrukcyjne murowane z elementami żelbetowymi.

Pracownia architektoniczna Archideo swojego początku sięga w 1969 roku. Od tego czasu jest rozwijana przez dwa pokolenia architektów. Nasze doświadczenie, pasja poznawania i tworzenia pozwala nam urzeczywistniać marzenia Klientów o tradycyjnych i ekologicznych siedliskach przyjaznych kolejnym pokoleniom i naturze.

Więcej o pracowni dowiecie się z zakładki na naszej stronie oraz śledząć ich w mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie.

Partner

Archideo