nowoczesna STODOŁA z idealnym Salonem w Ogrodzie

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Dom rodzinny znajduje się w najwyższej części miejscowości Červený Kopec w Trutnovie. Składa się z dwóch części, które razem tworzą kształt litery L.Dom jednorodzinny ma jedną kondygnację naziemną i jedną podziemną oraz dwuspadowy dach zorientowany równolegle do drogi. Piwnica nie jest widoczna z drogi. Jej północno-wschodnia część wznosi się nad teren i jest otynkowana betonem. Część nadziemna domu zaprojektowano jako budynek drewniany wykonany z litego drewna. Do tego materiału przylega hala magazynowa i zadaszona, która ma płaski dach i jest pokryta panelami elewacyjnymi w kolorze antracytu.

Niewątpliwym atutem projektu jest przedłużenie i powiększenie salonu poprzez zadaszony za pomocą pergoli taras. Starannie dobrane kolorystycznie i materiałowo komponenty idealnie łączą pergolę z główną bryłą domu. To idealne miejsce na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, bez obaw o niekorzystną pogodę.

Marzysz o podobnej pergoli? Może ją dla Ciebie wykonać Salon w Ogrodzie! Skontaktuj się z nimi i spraw sobie i swojej rodzinie idealną przestrzeń do spędzania wolnego czasu!

Lokalizacja: Czechy
Tekst: nowoczesna STODOŁA