Nowoczesne wnętrze z oprawami Bricks

Zaho Lighting

Kategorie: Wnętrza Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Zaho Lighting powstało z fascynacji światłem i jego oddziaływaniem na jakość życia. Oprawa oświetleniowa to nie tylko konstrukcja i design, ale przede wszystkim jakość światła, która wpływa na samopoczucie człowieka.

Zaprojektowane wnętrze mieszkania emanuje elegancją i nowoczesnym stylem, opartym głównie na białych kolorach z wyraźnym dodatkiem marmuru. Charakterystyczne dla tego wnętrza są oprawy oświetleniowe z rodziny Bricks, które doskonale współgrają z jego estetyką, oferując zarówno nowoczesny design, jak i funkcjonalność. Proste konstrukcje z lśniącymi tubami pozwalają na elastyczne dopasowanie oświetlenia do różnych przestrzeni, tworząc spójną całość w aranżacji.

Bricks to rodzina opraw łączących w sobie design, funkcjonalność, oryginalną formę i nowoczesność. Proste konstrukcje uzupełnione o jeden wspólny element – świecącą tubę – pozwalają na tworzenie opraw idealnych dla każdej przestrzeni. Miękko zakrzywiona geometria światła zostaje swobodnie zwieszona co nadaje oprawom lekkości i delikatności. Kolekcja opraw Bricks, zaprojektowana przez Studio Politowicz, idealnie wypełni nowoczesne przestrzenie i nada im oryginalnego wydźwięku.

Szczególnym akcentem w tym wnętrzu jest lampa Spritzer zawieszona w centralnym punkcie kuchni, która doskonale współgra z pozostałymi oprawami oświetleniowymi, nadając mieszkaniu nietuzinkowego charakteru. Zastosowane oprawy doskonale oddają ducha tego wnętrza, harmonizując z jego elegancką estetyką.

Oprawy wykorzystane we wnętrzu:

Projekt mieszkania: Ewa Projektuje – Ewa Gach

Więcej ciekawych propozycji oswietleń wnętrz znajdziecie w zakładce na naszej stronie, a także w mediach społecznościowych ZAHO Lighting na ich Facebooku oraz Instagramie.