Nowoczesny design z ZAHO Lighting

Zaho Lighting

Kategorie: Wnętrza Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Przedstawiamy niezwykle urokliwe wnętrze, w którym drewno gra pierwsze skrzypce, a przestrzeń dzięki temu emanuje ciepłem i przytulnością. Z pewnością możemy stwierdzić, że oprawy od ZAHO Lighting doskonale komponują się z resztą aranżacji. Nowoczesny design oraz delikatne oświetlenie dodają wnętrzu nie tylko elegancji i subtelności, ale również niepowtarzalnego uroku. Warto zaznaczyć, że oprawy pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także są wyjątkowym elementem dekoracyjnym.

Oprawy wykorzystane w projekcie:
BRICKS LINE

Bricks to rodzina opraw łączących w sobie design, funkcjonalność, oryginalną formę i nowoczesność. Proste konstrukcje uzupełnione o jeden wspólny element – świecącą tubę – pozwalają na tworzenie opraw idealnych dla każdej przestrzeni. Miękko zakrzywiona geometria światła zostaje swobodnie zwieszona co nadaje oprawom lekkości i delikatności. Kolekcja opraw Bricks, zaprojektowana przez Studio Politowicz, idealnie wypełni nowoczesne przestrzenie i nada im oryginalnego wydźwięku.

SPRITZER

Spritzer to lampa o dynamicznych, płynnych kształtach. Zamknięte w elastycznej tubie światło rozchodzi się delikatnie  wzdłuż wyznaczonych linii. Ta elegancka oprawa idealnie współpracuje w grupie opraw tego samego rodzaju tworząc niepowtarzalne konstelacje świetlne.

FIT 500

Prostota tego projektu sprawia, że jego zwolenników nie brakuje. Mimo nieskomplikowanej konstrukcji, pozwala stworzyć niebanalną aranżację. Połączenie szykownej kolorystyki i minimalistycznej formy podkreśli styl wnętrza. Lampa będzie prezentować się efektownie w pojedynkę, ale kompozycja kilku to również doskonały pomysł.

BERO FL

Bero to lampa podłogowa łącząca w sobie funkcjonalność z nowoczesnym designem. Smukła linia oprawy spodoba się miłośnikom prostoty. Źródło światła zamontowane na górze tuby zapewnia oświetlenie światłem odbitym natomiast reflektor przytwierdzony do boku pozwoli na skierowanie światła w dowolny obszar. Funkcja ta zadowoli osoby, które wieczorem lubią zrelaksować się przy dobrej książce ewentualnie popracować przy komputerze. Produkt dostępny w różnych opcjach kolorystycznych, z możliwością wyboru optyki i temperatury barwowej. W skład rodziny opraw Bero wchodzi dodatkowo oprawa zwieszana i lampa biurkowa.

Więcej ciekawych propozycji oswietleń wnętrz znajdziecie w zakładce na naszej stronie, a także w mediach społecznościowych ZAHO Lighting na ich Facebooku oraz Instagramie.

Projekt wnętrza: Anita Kruk Projektowanie wnętrz