Oaza na Bali

Magali Pascal Matt Neville Tasha Serena Meltsner
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Francuska marka odzieżowa Magali Pascal słynie z artystycznego wyrafinowania – lniane zszywki, lekkie tkaniny i łatwe w noszeniu koszulowe sukienki, idealne na luksusowy kurort. Założycielka marki, Magali Pascal, emanuje tą samą luksusową elegancją. Urodzona w Paryżu Pascal mieszka obecnie z rodziną na Bali wraz z mężem i dwuletnimi bliźniakami.

Po 18 miesiącach budowy para ukończyła swój wymarzony dom, tropikalną przystań z wpływami francuskimi i karaibskimi. „Dzień, w którym się wprowadziliśmy, był wyjątkowy” — mówi Pascal. „Dom, który zbudowaliśmy od podstaw, jest spełnieniem naszych marzeń. Otwarta przestrzeń, białe okiennice, basen bez krawędzi. Czujemy się szczęśliwi, że możemy nazwać to domem. ”.

Inspirowano się francuskimi i karaibskimi stylami architektonicznymi. Duże otwarte przestrzenie, wysokie sufity i mnóstwo białych okiennic. Dom miał być spokojny i neutralny, z białą przestrzenią i drewnianymi akcentami. Otwarta część dzienna rankiem zalewa dom niesamowitym światłem. To serce i dusza domu, z widokiem na basen i pola ryżowe oraz wspaniałą drewnianą werandą dookoła. Magali wraz ze swoim mężem zaprojektowali większość mebli. Współpracowali z lokalnymi balijskimi rzemieślnikami. Większość dzieł sztuki w domu to zdjęcia męża Magali z ich wspólnych podróży.

Lokalizacja: Bali, Indonezja
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Magali Pascal Matt Neville