Stylowa, nowoczesna i pełna charakteru

Partnerzy

O inspiracji

Ta stylowa, a jednocześnie wygodna i przyjazna adaptacja STODOŁY znajduje się w uroczej wiosce Sand Hutton, niedaleko historycznego miasta York.Właściciele starannie wyposażyli nieruchomość tak, aby zapewnić swoim Gościom bezstresowy wypoczynek. Wnętrza zostały zachowane w wiejskim stylu, z nowoczesnym, industrialnym sznytem.

Od wejścia Goście napotykają odsłoniętą cegłę, postarzane deski oraz modne, ciemne ściany, które mają wprowadzić ich w odpowiedni nastrój wyciszenia. Salon jest ciepły i przytulny. Ciemna kolorystyka, wszędobylskie drewno i ciepło bijące od kominka nadają salonowi odpowiedniego, przytulnego wydźwięku. Duży drewniany stół z ławkami i krzesłami zachęca do spędzania przy nim czasu wraz z rodziną.

Wielbiciele kulinariów pokochają stylową i dobrze wyposażoną kuchnię. Odsłonięta cegła, miedziane oprawy i półki w metalowej ramie kontynuują motyw stylu industrialnego. Drzwi patio oferują widok na piękny dziedziniec, na którym goście mogą wypić poranną kawę podziwiając nocne niebo. W domku mieszczą się jeszcze dwie, równie stylowe sypialnie oraz łazienkę.

Zajrzyj tutaj i spędź czas na Polskiej wsi, z dala od gwaru i zgiełku.

Lokalizacja: Sand Hutton, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA