Osiedle Balker – inwestycja deweloperska

Balker | Domy energooszczędne, prefabrykowane

Kategorie: Domy ceglane Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Przedstawiamy Wam jedno z osiedli Balker w woj. Świętokrzyskim. Prezentujemy inwestycję deweloperską Balker H114.

Domy modułowe BALKER to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią czas i pieniądze – dzięki nowoczesnej, ekologicznej technologii możemy postawić dom w dowolnym miejscu na świecie, z góry wiedząc, ile będzie nas to kosztować i ile czasu musimy poświęcić na jego budowę.

Domy stawiane są zgodnie z naszą technologią i rozwiązaniami stosowanymi przy budowach domów dla inwestorów indywidualnych.

Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycją deweloperską – jak Osiedle Balker – a w obecnych czasach, przy szalejących cenach materiałów, budując w tradycyjny sposób nie masz gwarancji ile będzie finalnie kosztować budowa. Firma Balker daje Ci tą przewagę! Już w krótce ruszamy z kolejną inwestycją deweloperską w Czechach!

Prezentowany model H114 to budynek parterowy z 3 sypialniami, z których największa dysponuje własną garderobą i łazienką. Z dużego salonu z aneksem kuchennym mamy wyjście bezpośrednio na taras.

W naszej ofercie znajdują się również modele o powierzchni: 35m2, 70m2, 94m2, 114m2, 172m2, 200m2.

Tworzymy solidne, praktyczne i energooszczędne rozwiązania. Stawiamy na odnawialne źródła energii dbając tym samym o ochronę środowiska. W zamian za to nasi klienci mogą cieszyć się niskimi kosztami użytkowania. Balker to firma z 20 letnim doświadczeniem w budowie domów w Polsce i zagranicą.

Osiedle Balker przypadło Ci do gustu? Sprawdź inne propozycje firmy w ich zakładce oraz śledź świat Balker na mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą deweloperską.

? 570 570 273
info@balker.pl

BALKER SP. Z O.O.
ul.Karola Olszewskiego 6
25-953 Kielce