Paradise Tiny Homes

Paradise Tiny Homes Ellie Madsen
Partnerzy

O inspiracji

Przed założeniem Paradise Tiny Homes w 2019 r. Dan Madsen prowadził skateshop i drukarnię na Big Island. Jego siostra Ellie zarządzała nieruchomościami i prowadziła własne studio projektowe w Montanie. Wróciła na Hawaje po śmierci matki. Ta tragedia ponownie zjednoczyła rodzeństwo. Porozmawiali o pomyśle Dan, który chciał zbudować maleńkie domki, aby pomóc tym, którzy stracili domy w wyniku erupcji w dolnej Punie w 2018 roku. Ellie, miłośniczka małych domów, bardzo chciała pomóc.

Wykorzystując lata, które Dan spędził na budowie i stolarstwie, a także doświadczenie Ellie w biznesie i projektowaniu, duet kupił przyczepę i przemienił ją w mały dom. Większość prac wykonali samodzielnie. Zakrzywiony metalowy dach turkusowego domu, półksiężycowe okna i długie lanai nadawały mu niepowtarzalny urok. Paradise Tiny Homes oferuje teraz cztery w pełni umeblowane modele, każdy projekt wygląda nieco inaczej.

Każdy projekt jest bardzo ekscytujący, ponieważ każdy dom okazuje się inny. Nawet jeśli budują ten sam model, budują go dla kogoś nowego. To dodaje energii. „Każdy klient, z którym współpracujemy, ma jedną lub dwie specjalne prośby. Prowadzą one nas w kierunku, w którym być może nigdy nie poszlibyśmy z własnej woli – i możemy stworzyć coś, co okazuje się niezwykle fajne dzięki burzy mózgów przeprowadzonej z klientami” mówią.

Domy Paradise Tiny Homes stworzono z dużą ostrożnością w zakresie ich projektu i przepływu, kładąc nacisk zarówno na piękno, jak i praktyczność. Ceny wahają się od 100 000 do 500,00 dolarów. Domki są dostarczane pod klucz, wraz z wyposażeniem. Cena obejmuje sprzęt AGD, przyczepę i dostosowania w ramach ustalonej ceny, która jest ustalana na początku.

Tekst: nowoczesna STODOŁA

Fotograf

Ellie Madsen