„Project Blue”

  O inspiracji

  Artysta-architekt Houssem El Ayeb proponuje nam w istocie prostą formę STODOŁOWĄ przy jednoczesnym zastrzyku kolorowej energii. „Project Blue”, ponieważ tak nazwał swoją pracę, wabi pięknem błękitu. Zobaczcie sami.

  Houssem El Ayeb na co dzień związany jest z tunezyjskim studiem iPoly Studio. Specjalizuje się w wizualizacji architektury, projektowaniu wnętrz oraz renderingu 3D. Publikująć „Project Blue” wyszedł do swoich odbiorców z krótkim przekazem.

  „Cześć wszystkim, chcę się z wami podzielić moim najnowszym osobistym projektem o nazwie Blue, czymś nowym i kolorowym. Poszedłem na całość w każdym drobiazgu i jestem zadowolony z efektu końcowego. Zrobiłem wszystko od podstaw, od modelowania tekstur, projektowania i oświetlenia. Nazywam to Project Blue! Mam nadzieję, że to ci się spodoba”.

  Do stworzenia niebieskiej STODOŁY architekt wykorzystał oprogramowania – 3dsmax, Corona render 8, Photoshop, Substance painter, Quixel bridge oraz Forestpack. Efekt? Oceńcie sami.

  STODOŁOWE wariacje pod klucz możecie zobaczyć w naszej zakładce – „kup STODOŁĘ”. Zostańcie ich właścicielami i dodajcie im koloru!

  Tekst: nowoczesna STODOŁA

  Architekt

  Houssem El Ayeb iPoly Studio