Prostota i elegancja we wsi Wólka

Klangor studio
Kategorie: Domy ceglane Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Nowoczesna STODOŁA znajduje się we wsi Wólka. Jest to mała miejscowość na terenach Kampinosu pod Warszawą. Budynek poprzez nadaną mu formę ma wpasowywać się w klasyczny układ okolicznych obejść. Wykorzystane materiały nawiązują do tych wykorzystywanych tradycyjnie, zachowując spójność z panującą w okolicy estetyką.

Nowoczesny akcent budynku został wprowadzony z umiarem, tak by nie zaburzać charakteru okolicy. Dominuje prostota i elegancja, podkreślona czarną ceglaną elewacją z drewnianym podcieniem, dającym zadaszenie znajdującemu się pod spodem tarasowi. We wnętrzach panują surowe materiały takie jak blacha walcowana czy beton, ocieplone drewnem i lastryko. Wyposażenie podkreśla charakter wnętrza, dopasowany do wymogów inwestorów i zaprojektowanej architektury.

Klangor studio to biuro architektoniczne z siedzibą na warszawskim Powiślu, założone w 2021 roku. Początki działalności firmy sięgają 2018 roku, kiedy to powstawały nasze pierwsze projekty, znajdujące się w obecnym portfolio. Studio bierze aktywny udział w każdym etapie procesu realizacji inwestycji. W pracowni powstają projekty domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów komercyjnych oraz biurowych. Wykonujemy również projekty wnętrz.

Zobacz więcej projektów Klangor studio -> www.klangorstudio.pl

Powierzchnia: 226,50 m2
Lokalizacja: Wólka, teren Kampinosu k. Warszawy

Architekt

Klangor studio