South Pasadena

Medium Plenty Mariko Reed
Kategorie: Domy modułowe
Partnerzy

O inspiracji

Ponad 90-letnia rezydencja rodzinna w South Pasadena przeszła całkowitą renowację wnętrz. Przekształcono również garaż w dodatkową jednostkę mieszkalną dla matki klienta.

Projekt South Pasadena emanuje domową „złożoną” atmosferą. Dostosowana do potrzeb rodziny rezydencja łączy w sobie formę i funkcję z uwzględnieniem wielopokoleniowego przeznaczenia. Dzięki zachowanej elewacji frontowej mieszkańcy wkraczają do nowo zawłaszczonej przestrzeni, oświetlonej naturalnym światłem z dużą liczbą świetlików i dużymi oknami, które zostały starannie ustawione pod kątem, aby zapewnić ulgę przed ostrym letnim słońcem. Nie odchodząc zbytnio od swojego pierwotnego, historycznego uroku, dom został wzbogacony o materiały, formy architektoniczne i zdecydowanie nowoczesne interwencje. Dominującą białą paletę przełamują ciepłe detale z drewna, a także obecność bladozielonych i niebieskich akcentów na ścianach i szafkach.

Jadalnia w głównym domu otwiera się na podwyższony drewniany taras, część wspólnego dziedzińca, który znajduje się pomiędzy dwoma domami i jest idealnym miejscem do gromadzenia się członków rodziny.

System Grenton Smart Home

Elegancka rezydencja w South Pasadena, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Połączenie klasyki z ciepłem, gdzie białe tony przeplatają się z naturalnym drewnem. Dom, w którym światło gra główną rolę, a każdy kąt został starannie zaprojektowany. System Grenton Smart Home byłby idealnym uzupełnieniem tego domu, umożliwiając automatyczne dostosowanie kątów lamelek w żaluzjach do pory dnia. Dzięki temu mieszkańcy zawsze mogliby cieszyć się optymalnym oświetleniem.

Lokalizacja: South Pasadena, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU

Grenton Smart Home