Stable’s Cottage – kornwalijska stajnia

Kategorie: Domy kamienne
Partnerzy

O inspiracji

W murach Stable’s Cottage zasmakujesz ciepła Kornwalii, gdzie piękny wiejski domek łączy wiejski urok z pierwszorzędnym luksusem. Stworzony na romantyczne wypady, idealny dla zwierząt domowych. Zatop się w scenerii leniwych letnich dni i zwariowanych przygód na wybrzeżu.Stable’s Cottage, czyli domek stworzony ze stajni, znajduje się w doskonałej lokalizacji. Łatwy dostęp do piaszczystych plaż Kornwalii, portu Padstow i miasta handlowego Wadebridge. Bryła to wspaniała adaptacja stodoły w wiejskim krajobrazie północnej Kornwalii. Wnętrze murowanej STODOŁY kusi swoją przytulnością, jednak nie lada gratką jest jej otoczenie z przepięknymi widokami z nadmorskich ścieżek, piaszczystych plaż i zatoczek schowanych wśród dramatycznych klifów spustoszonych przez fale Atlantyku.

Ta urocza jednopoziomowa, kamienna STODOŁA oferuje przestronną część dzienną z oddzielną, w pełni wyposażoną kuchnią. W części sypialnianej króluje łóżko typu queen-size, do której przylega łazienka z głęboką wanną w stylu japońskim – ręcznie wykonaną w Kornwalii!

Kornwalijska Stable’s Cottage idealnie wpisuje się w majówkowy klimat! A jeśli szukasz miejsca do wypoczynku, zajrzyj tutaj.

Lokalizacja: Withiel, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA