STODOŁA w Tivoli – klimatyczna i refleksyjna

Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

„The Barn In Tivoli”, gospodarstwo ze stylowo przebudowaną stodołą z końca XIX wieku i malowniczym, nowoczesnym domkiem z dwiema sypialniami, znajduje się na ponad czterech czarujących akrach graniczących z brzegami Stoney Creek.

Rozległa STODOŁA posiada salon i jadalnię na pierwszym piętrze wraz z w pełni wyposażoną kuchnią i łazienką. Drugie piętro to duża otwarta przestrzeń z dwoma „pokojami sypialnymi”, kolejną luksusową łazienką i sypialnią na poddaszu. Właściciele zadbali o rustykalną i przytulną atmosferę w STODOLE, z piecem opalanym drewnem w głównej części mieszkalnej, dużą ilością okien z widokiem na przyrodę i wysokiej jakości stolarką. Na tyłach budynku znaleźć można taras, prysznic na świeżym powietrzu i drewutnię z belkami słupowymi.

Właściciele, duet projektantów, budowniczych i artystów, współpracowali z licznymi lokalnymi rzemieślnikami, aby odnowić budynek z miłością i najwyższą starannością. Domy są celowo rustykalne, w miarę możliwości zrównoważone, energooszczędne, a także wyposażone we wszystkie nowoczesne udogodnienia.

Teraz STODOŁA cieszy oko nie tylko właścicieli, ale także licznych, zadowolonych turystów. Jeśli Ty także marzysz o wypoczynku w STODOLE, zajrzyj tutaj.

Lokalizacja: Tivoli, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA