STODOŁA w złotej dolinie

Golden Valley BARN
Kategorie: Domy kamienne
Partnerzy

O inspiracji

Golden Valley BARN to pięknie odrestaurowane gospodarstwo agroturystyczne, które oferuje urocze zakwaterowanie dla czterech osób w pieknej okolicy Gloucestershire.

Z wygodną sypialnią na parterze i mnóstwem różnych atrakcji na wyciągnięcie ręki, jest to idealny dom wakacyjny dla par, rodzin i przyjaciół.

Wnętrze posiadłości jest dobrze rozplanowane i przytulne. Salon jest pełen uroczych akcentów i urozmaicony został naturalnym światłem wpadającym przez dwie pary drzwi tarasowych.

Kuchnia/jadalnia urządzona jest w kojących neutralnych kolorach, z kuchenką Rayburn zajmuje centralne miejsce, a także elektrycznym piekarnikiem i płytą grzejną oraz opuszczanym stołem, który pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń.

Oryginalne odsłonięte belki uroczo kontrastują z nowoczesnymi akcentami, nadając charakteru temu przytulnemu domowi wakacyjnemu.

Na pierwszym piętrze znajduje się urocza sypialnia typu king-size, prezentowana nieskazitelnie z widokiem na pofałdowane pola.

Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu mogą w pełni skorzystać z pobliskiego Cotswolds AONB, oferującego sieć wspaniałych ścieżek do zwiedzania pieszo lub na rowerze.

Oprócz idyllicznych krajobrazów z pewnością miniesz także szereg uroczych, małych wiosek.

Ucieknij do tego ciepłego domku w Gloucestershire, aby przeżyć niezapomnianą ucieczkę z najbliższymi.

Szukając domu na wynajem, zajrzyj do naszej zakładki: Do wynajęcia. 

Lokalizacja: Gloucestershire, Wielka Brytania
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Do wynajęcia:

Golden Valley BARN