Bajkowy The Glass House od Anaway Place

Partnerzy

O inspiracji

„Co za burzę z piorunami mieliśmy tego popołudnia. Usypiający deszcz na dachu był idealnym towarzyszem drzemki”. To cytat witający gości Anaway Place już w momencie rezerwacji wypoczynku w The Glass House. Skoro początek jest tak intrygujący, co z samym pobytem?

Szklany dom zapewnia wygodne schronienie, gdzie „tylko szept struktury” dzieli gościa od otoczenia. W istocie, struktura The Glass House to w głównej mierze przeszklenia, które zapraszają naturę do środka. Drewno stanowi jedynie konstrukcję podtrzymującą urokliwą STODOŁĘ. Tutaj słychać jak wiatr przedziera się przez liście drzew, a świerszcze śpiewają w nocy. To wymiar szczególnej bliskości z lasami doliny.

The Glass House stanowi część składową zbioru odrębnych domków, starannie zaaranżowanych na powierzchni ponad 32 hektarów w regionie Driftless w południowo-zachodnim Wisconsin. I jak piszą sami właściciele: „Być może słyszałeś ostatnio słowa takie jak mindfulness i hygge lub zwroty takie jak kąpiel w lesie i terapia naturą. Jakkolwiek lubisz to opisywać, wszyscy zaczynamy rozumieć korzyści płynące z „odłączania”, a zwłaszcza, że ​​chwile spędzone na łonie natury mogą być dla nas bardzo dobre”.

Wnętrze szklanego domu ugości w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, kominkiem gazowym oraz łożem małżeńskim. A łazienka? Do niej należy się przeprawić przez kładkę w głąb zagajnika. Tam znajduje się wolnostojąca duża wanna – w sam raz na chwilę odprężenia. A po kąpieli zasiądź na patio przy zewnętrznym palenisku i rozkoszuj się trzaskiem spalanego drwa.

Do walki z definitywnym rozmarzeniem zapraszamy do naszej zakładki „Do wynajęcia”. W Polsce czeka na Ciebie wiele STODÓŁ do odkrycia.

Lokalizacja: Richland Center, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

GOSPODARZ:

ANAWAY PLACE