The Hatch

Unique Homestays
Partnerzy

O inspiracji

Zabierając gości w podróż przez ziemiste odcienie i organiczne tekstury, ten luksusowy nadmorski domek wakacyjny w Crantock stworzony z duszą, spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Znaleziska, które ponownie wykorzystano, można zobaczyć w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach, a stare ceramiczne doniczki wypełnione suszonymi trawami szeleszczą w morskiej bryzie. A wszystko to po wędrówce pod górę od jednej z ulubionych złotych plaż północnej Kornwalii. The Hatch to kryjówka, którą chcesz zachować tylko dla siebie.

Skręć z głównej arterii przez wioskę Crantock w kierunku plaży, zaparkuj przed najładniejszym budynkiem gospodarczym, jaki kiedykolwiek widziałeś i tam go znajdziesz; zabytkowy dom producenta krówek, który został przekształcony w luksusowy nadmorski domek letniskowy. Wewnątrz The Hatch ogromny ogień wypełnia dom trzaskającym ciepłem, umbra spoczywa na skórzanych fotelach, a drewno odzyskane ze starożytnego lokalnego wraku statku dodaje dramatyzmu uspokajającym, nadmorskim wnętrzom.

Rozkładane lniane sofy i stonowana biel łączą się, tworząc uproszczoną, nowoczesną rustykalność, dzięki czemu ten luksusowy nadmorski dom jest niezrównanym miejscem zarówno na letnie wakacje nad morzem, jak i zimowe noce ukrywając się przed dzikimi, nieokiełznanymi burzami północnej Kornwalii. W oranżerii stół jadalny z wyrzuconym na brzeg drewnem znajduje się pod kudłatymi wisiorkami z trawy morskiej, a psy znajdą miejsce do snu na kuchennych kafelkach. Na górze czekają cztery jasne sypialnie, w których pomieści się cała rodzina; w głównej łazience można zanurzyć się w wannie z widokiem na ogród przy domku i niebo rozgrywające się dookoła.

Lokalizacja: Crantock, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA