Three Gables

Aidlin Darling Design Matthew Millman
Kategorie: Domy modułowe
Partnerzy

O inspiracji

Ta wyjątkowa rezydencja, położona na wzgórzu z widokiem na dolinę Napa, została zaprojektowane dla trzyosobowej rodziny szukającej spokojnego życia z dala od miasta.

Po tym, jak pożar zniszczył pierwotny projekt w połowie budowy, rodzina była zdeterminowana, aby odbudować nowoczesny, wytrzymały dom, który obejmowałby rolniczy język ojczystych europejskich korzeni. Three Gables składa się z trzech brył inspirowanych tradycyjnymi budynkami gospodarczymi występującymi w całym regionie. Jego dwuspadowy dach nawiązuje do rolniczego języka Napa Valley.

Paleta zewnętrzna składa się z betonu i stali. Oba materiały są materiałami ognioodpornymi. Drobno spreparowany beton w formie płyt stanowi solidną podstawę budynku i większość jego ścian. Metalowe blachy na rąbek stojący, dwuspadowe dachy odprowadzają wodę deszczową i odbijają potencjalne iskry wdmuchiwane z odległych pożarów.

We wnętrzu skrupulatnie wykonane dębowe szafki, sufity i podłogi uzupełniają betonową i stalową konstrukcję. Minimalistyczne podejście do szczegółów wnętrza przenika cały dom. Przeszklenia salonu obramowują widok na sąsiednie winnice. Każda z trzech dwuspadowych konstrukcji zawiera prywatną przestrzeń każdego członka rodziny. W głównym budynku najwyższe piętro zaprojektowano jako otwarty strych, który syn może wykorzystać jako miejsce do nauki.

System Smart Home Grenton

Położony na malowniczych wzgórzach z widokiem na dolinę Napa, ten nowoczesny dom rodzinny wyróżnia się dwuspadowymi konstrukcjami dachowymi. Inspiracją dla projektu były lokalne tradycje rolnicze i więzi z walijską wsią. Dodatkowo, idealnym uzupełnieniem tego domu byłby System Smart Home Grenton, umożliwiający inteligentne sterowanie, doskonale harmonizujące z jego nowoczesnym charakterem i zapewniające większą wygodę dla mieszkańców.

Lokalizacja: Hrabstwo Napa, Stany Zjednoczone

SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU

Grenton Smart Home