Magiczna chatka pośród lasu

JACOB WITZLING SARA UNDERWOOD MONASCHERIE JASON SCOTTISH CHRIS POPLAWSKI FORREST SMITH
Partnerzy

O inspiracji

Ta chatka to idealny przykład miejsca na ucieczkę od miejskiego zgiełkuPomysłodawca i wykonawca chatki Jacob Wiztling  to człowiek stroniący od tego co zwykłe i codzienne. Dlatego kreatywnie wykorzystał swoje hobby do majsterkowania i stworzył już pięć niecodziennych domków w lesie. Tutaj przeczytasz o pierwszym z nich.

Witzling dba o to aby każdy z projektów był inny, ale nadaje im podobnego ducha. Wspólnym mianownikiem łączącym prawie wszystkie domki jest pokrycie dachu mchem. Swoje chatki buduje częściowo z materiałów z recyklingu. Jacob Witzling planuje zbudować ok 10 podobnych domków i rozstawić je w różnych miejscach w lesie. Następnie chatki zostaną przeznaczone na wynajem. Proces budowy domków relacjonuje na swoim kanale na YouTube.

Powyższy domek wygląda na niewielki, mieści jednak wszystko co potrzebne do odpoczynku. Jest kominek, który jest w stanie ogrzać całą chatkę. W środku znajduje się także dwuosobowe łóżko i maleńki aneks kuchenny.

Domek niewątpliwie przyciąga uwagę. Ustawiony pośrodku lasu i częściowo pokryty mchem, sprawia wrażenie wręcz magicznego i nierealnego.

Sprawdź leśne ostoje w Polsce!

Lokalizacja: Lasy deszczowe, Ameryka Północna

Tekst: nowoczesna STODOŁA