Tye River Cabin opcją potrójnej ucieczki

Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Na sukces Tye River Cabin składają się trzy nowoczesne STODOŁY zaprojektowane w kuszący A-Frame, czyli literę A. Poznajcie Tye, Sky oraz Foss, które swoje nazwy zawdzięczają otaczającej je naturze.Pierwsza ze stodół przeznaczonych pogoni za przygodą, nosi nazwę Tye Haus – zapożyczoną od sąsiedniej rzeki – Tye River. Wnętrze Tye oferuje nocleg czterem osobom – sypialnia na antresoli ugości dużym łóżkiem typu Queen, dolny salon otuli komfortem sof. Nie zapominajmy o klimacie jaki tworzy gazowy kominek i wanna z hydromasażem umiejscowiona zaraz obok tarasu. Estetyka jaką nadają drewniane ściany oraz sufit, w akompaniamencie przeszkleń, sprawia, że wypoczynek w pełni zyskuje charakter leśnej ucieczki.

Drugą z nowoczesnych STODÓŁ wypoczynkowych jest Sky Haus. Ona z kolei imię zawdzięcza rzece Skykomish, która również znajduje się w niedalekim sąsiedztwie. Stworzona jest analogicznie do swojej pierwszej siostry – Tye, jednak dach dwuspadowy Sky w kształcie litery A jest niższy, bardziej rozłożysty.

Trzecia z rodzeństwa – Foss Haus – dumnie nosi imię rzeki Foss. W przeciwieństwie do Tye i Sky, Foss wabi gości główną sypialnią na parterze. Jednak i tu znajdziemy sypialnię na antresoli. W ten sposób przestrzeń Foss wydziela dwa pomieszczenia sypialniane.

Tye River Cabin swoje nowoczesne STODOŁY wyposażyły w palenisko, które wieczorem zbiera przy śpiewach i opiekanych ogniem smakołykach swoich gości. Podoba Ci się leśny klimat Tye River Cabin? Wpadnij do naszej zakładki „Do wynajęcia” i udaj się na przygodę.

Lokalizacja: Skykomish, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA