wilcza for/rest – Intymnie i w duchu slow life & travel

Partnerzy

O inspiracji

wilcza for/rest to intymne miejsce, w Wilczej Porębie – najwyżej położonej dzielnicy Karpacza, z dala od zgiełku miasta. To kameralna lokalizacja, dająca początek wielu szlakom turystycznym.Nie spotkasz tutaj tłumu turystów, przepełnionych restauracji czy kolejek w recepcji. Zaznasz natomiast spokoju, czystego górskiego powietrza i doświadczysz spektakularnego widoku na panoramę Karkonoszy. To miejsce, to idealna odpowiedź na podróżowanie w duchu slow travel – bez pośpiechu, bez schematów podróżniczych, bez chodzenia po utartych szlakach górskich. Tu nie ma miejsca na stres i codzienną bieganinę. W wilcza for/rest przez cały rok życie płynie po prostu wolniej. Właściciele obiektu, twierdzą, że od momentu rezerwacji apartamenty na Wilczej 1A stają się twoim prywatnym domem w Karkonoszach. Warto tego doświadczyć na własnej skórze.

wilcza for/rest to 15 w pełni wyposażonych, samodzielnych apartamentów na wysokościach.  Każdy z nich posiada kompleksową, w pełni wyposażoną kuchnię, w której przygotujesz posiłki dla siebie i całej Twojej rodziny, a także znajomych. Apartamenty czteroosobowe dysponują osobną sypialnią i komfortową dwuosobową rozkładaną kanapą. W zależności od wyboru pokoje oferują widok na leśne otoczenie budynków, panoramę Karpacza lub szczyt Śnieżki.

wilcza for/rest to efekt świadomego podróżowania, w którym sam aspekt podróży traktowany jest jako ucieczka od szybkości współczesnego świata. Odwiedź obiekt wilcza for/rest i poznaj jego uroki na własnej skórze!
Bądż na bieżąco i śledź profile wilcza for/rest na Facebook i Instagram!

Lokalizacja: Karpacz, Polska