Wiosna – ach to Ty!

Domki w Naturze

Partnerzy

O inspiracji

O tym, że w życiu mamy tyle, na ile pozwoli nam wyobraźnia, przekonują gospodarze Domków w Naturze – Dorota i Bartek, którzy mieszkając na co dzień w Sudetach, część serca pozostawili… nad morzem! Kiełkujące przez lata marzenie właścicieli Domków w Naturze, których codzienne życie toczy się w górskiej miejscowości na południu Polski, stało się tym, czym obiekt jest dziś, czyli znacznie więcej niż komfortowym miejscem wypoczynku. Mimo rosnącej popularności nadmorskich osad Lubiatowo w województwie pomorskim to wciąż spokojna i urokliwa, nadmorska wieś, niezmącona natłokiem turystów. Naturalnie komfortowy wypoczynek to w Domkach w Naturze standard, który Goście oceniają naprawdę wysoko – nie bez przyczyny.

Kilka słów o domkach

Dostosowane do wszelkich potrzeb nowoczesne STODOŁY skrojone są na miarę nawet najbardziej wymagającego Gościa. W standardzie znajduje się salon z kominkiem, jadalnia, w pełni wyposażona kuchnia, komfortowe sypialnie, duży ogród z tarasem i kompletem wypoczynkowym oraz przestrzeń dedykowana najmłodszym. Cały teren obiektu jest ogrodzony, dzięki czemu prywatność i bezpieczeństwo nie spędza snu z powiek. Dodatkowo, w okresie wiosennym i letnim niebywałym atutem jest możliwość zorganizowania grilla. Dzięki ofercie świeżych ryb i przysmaków prosto od lokalnych gospodarzy gwarancja smaku nie jest tu obietnicą na wyrost.

Kiedy temperatura rośnie… nie tylko na zewnątrz!

Dla fanów wysokich temperatur nieprzewidywalność polskiej pogody może być niemałym zaskoczeniem, zwłaszcza kiedy wprost uwielbiamy upał. Gospodarze, wychodząc naprzeciw marzeniom swoich Gości, już wkrótce umożliwią im korzystanie z całorocznej sauny – z panoramicznym widokiem na ogród! Korzyści z całorocznego korzystania z sauny są niezliczone: zarówno dla ciała, jak i ducha. Poczynając od poprawy krążenia krwi, detoksykacji organizmu, po relaks, redukcję stresu i wzmocnienie układu odpornościowego — sauna odpręża i jest tym, co wielu z nas szuka w hotelach popularnych sieciówek. Wyposażenie obiektu w saunę jest więc małym — kolejnym już ukłonem w stronę Natury i poprawy swojego dobrostanu.

Obiekt przyjazny czworonogom

Dodatkowym, a nieoczywistym atutem wspólnego wypoczynku jest oczywiście sam komfort Waszych pupili. Pobyt nad morzem — czy to dla psa, czy kota może być wyjątkowym przeżyciem, pełnym relaksu, a także — zwłaszcza w przypadku psów, niezliczonej ilości spacerów, które przecież nasze merdające szczęścia wprost kochają! Zaledwie 1500 metrów od morza sprawi, że pierwszy poranny spacer będzie jednakowo wyczekiwany przez czworonoga, jak i właściciela. Wspólna aktywność i szereg nowych doznań, takich jak zapach i szum słonej wody czy faktura piasku mogą okazać się dla obu stron wspaniałym, jakościowym czasem, bez rozpraszaczy i uciążliwego, miejskiego zgiełku. Słowem: prawdziwe, wiosenne SPA, zarówno dla czworonogów jak i ich posiadaczy!

Zapraszamy naszych Gości: małych, dużych i na czterech łapach — na wiosenny wypoczynek w Domkach w Naturze!

Więcej informacji o domkach znajdziecie w zakładce obiektu na naszej stronie. Zachęcamy również do śledzenia codzienności Domków w Naturze na Facebooku oraz Instagramie.