Współczesny dom na pięknym wybrzeżu Szkocji

Rarestays
Partnerzy

O inspiracji

Gdzie czas płynie wolniej, a każdy dzień jest inny.

Dom „Wood H” stoi na szkockim przylądku wyspy Skye z widokiem na Loch Pooltiel. Tę niezwykłą lokalizację można podziwiać z każdego pomieszczenia domu, dla którego inspiracją stały się tradycyjne szkockie domy zorganizowane na długim planie. Wnętrze ma otwartą, nowoczesną formę, która idealnie pasuje do życia rodzinnego, ale w której świetnie odnajdzie się też para szukająca wytchnienia od codziennego zgiełku.

Wood H oferuje pełen komfort tradycyjnego domu, umiejętnie łącząc antyki z nowoczesnymi meblami oraz wszelkimi współczesnymi udogodnieniami. Dużą przestrzeń dzienną zorganizowano na planie otwartym. Ciągnące się od podłogi aż po sufit okna oferują rozległe widoki na wciąż zmieniającą się linię nabrzeża. Takim widokiem można cieszyć się z wszystkich sypialni. W domu wygodnie spać może osiem osób. Wnętrze jest ciepłe i przytulne nawet w najchłodniejsze szkockie noce, dzięki dębowym podłogom, ogrzewaniu podłogowemu i piecykowi opalanemu drewnem.

W niektóre dni, kiedy chcemy, by czas płynął wolniej, wystarczy się wygodnie rozsiąść i podziwiać zmieniającą się za oknami aurę. Ten dom został stworzony właśnie do tego. Przez duże okna można podziwiać przypływy i odpływy, a w nocy zatracić się w liczeniu gwiazd i wypatrywaniu Drogi Mlecznej. W leniwe dni można spokojnie zaszyć się w wygodnym kącie i czytać książkę, słuchając strzelającego w piecu drewna. Niewielka, ale w pełni funkcjonalna kuchnia sprawia, że domek jest idealny na wszystkie okazje. To doskonałe miejsce na tworzenie nowych wspomnień w otoczeniu najbliższych.

Lokalizacja: Szkocja
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Fotograf