Współczesny dom na pięknym wybrzeżu Szkocji

Partnerzy

O inspiracji

Gdzie czas płynie wolniej, a każdy dzień jest inny.

Dom o nazwie „Wood h” stoi na szkockim przylądku wyspy Skye, wysuniętym w kierunku północno-zachodnim z widokiem na Loch Pooltiel. Tę niezwykłą lokalizację można podziwiać z każdego pomieszczenia domu, dla którego inspiracją stały się tradycyjne szkockie domy zorganizowane na długim planie. Wnętrze ma otwartą, nowoczesną formę, która idealnie pasuje do życia rodzinnego, ale w której świetnie odnajdzie się też para szukająca wytchnienia od codziennego zgiełku.Dom
„Wood h” oferuje pełen komfort tradycyjnego domu, umiejętnie łącząc antyki z nowoczesnymi meblami oraz wszelkimi współczesnymi udogodnieniami. Duża przestrzeń dzienna została zorganizowana na planie otwartym, a ciągnące się od podłogi aż po sufit okna oferują rozległe widoki na wciąż zmieniającą się linię nabrzeża. Takim widokiem można cieszyć się z wszystkich sypialni, a w domu, który jest przeznaczony do wynajęcia, wygodnie spać może maksymalnie osiem osób. Wnętrze jest ciepłe i przytulne nawet w najchłodniejsze szkockie noce, dzięki dębowym podłogom, ogrzewaniu podłogowemu i piecykowi opalanemu drewnem.

Wspaniałe wnętrza
W niektóre dni, kiedy chcemy, by czas płynął wolniej, wystarczy się wygodnie rozsiąść i podziwiać zmieniającą się za oknami aurę. Ten dom został stworzony właśnie do tego. Przez duże okna można podziwiać przypływy i odpływy, a w nocy zatracić się w liczeniu gwiazd i wypatrywaniu Drogi Mlecznej. W leniwe dni można spokojnie zaszyć się w wygodnym kącie i czytać książkę, słuchając strzelającego w piecu drewna.
Niewielka, ale w pełni funkcjonalna kuchnia sprawia, że domek jest idealny na wszystkie okazje. To doskonałe miejsce na tworzenie nowych wspomnień w otoczeniu najbliższych.

Cudowne otoczenie
nowoczesna STODOŁA i otaczające ją piękne, nadmorskie krajobrazy zachęcają do wyjścia na zewnątrz i spacerowania bez celu po okolicy. Przy odrobinie szczęścia można zobaczyć tu foki, wydry, orły bieliki i wieloryby. O każdej porze scenerię zmieniają też płynące w oddali łodzie.

To miejsce, gdzie zachwycające widoki są bez wątpienia częścią codziennego życia.

Lokalizacja: Szkocja
Tekst: nowoczesna STODOŁA